התקנת מזגן

התקנת מזגן: מה לחפש באיש מקצוע אמין?

ספקי המזגנים בישראל מציעים לא פעם גם שירותי התקנת מזגנים, אולם השירות הזה מייקר את המזגן. אם תבדקו היטב, ייתכן ששווה לכם כספית לפצל בין רכישת המזגן לבין התקנתו בין שני ספקים שונים. אולם כאן עולה השאלה: מה לחפש באיש מקצוע אמין בתחום התקנת המזגנים? הנה כמה טיפים

בימים אלו אנו עדים לפרסומות רבות המתיימרות למכור לנו את המזגן הבא שלנו. כאשר אתם מתעניינים בעיסקאות המוצעות, פעמים רבות מוצעת לכם גם האופציה לכלול התקנה באספקת המזגן המבוקש.

אולם צרכנים נבונים בודקים גם את האופציה של התקנה עצמית, כלומר שספקי המזגנים יביאו אליהם את הרכיבים, והלקוחות או מי מטעמם יתקינו את המזגן בעצמם.

בית המזגן - התקנת מזגן

בית המזגן – התקנת מזגן

יש בכך מוקש לא קטן: התקנה לא תקינה של מזגן עלולה להיות לא רק מסובכת ומסוכנת, אלא גם עלול לפגוע בתוקף האחריות המוצעת על ידי הספק או היצרן של המזגן. בהנחה שרובנו אינם מיומנים בהתקנת מזגן בעצמנו, כדאי לדעת מה לחפש באיש מקצוע אמין להתקנת המזגן החדש שקנינו? הנה כמה טיפים…

הכנה למזגן

הכנה למזגן

התקנת מזגן: תעודות מקצוע

הנקודה הראשונה והחשובה בבחירת איש מקצוע להתקנת מזגן הינה ההסמכה הרשמית שלו. האם יש לו תעודות מקצוע? היכן הוא למד את המקצוע? האם הוא עבר השתלמויות בחברות השונות ולקח קורסים שונים להבנת השוני בין הדגמים והחברות השונות המספקות מזגנים?

כל אלו הן שאלות שחשוב לשאול, ואף לדרוש לראות את תעודות המקצוע הרלוונטיות. איש מקצוע להתקנת מזגן אף יפרסם העתק של תעודות אלו באתר האינטרנט שלו או בדף הפייסבוק העיסקי שלו.

התקנת מזגן: ותק וניסיון

שאלה חשובה אחרת שיש לשאול לפני התקנת מזגן על ידי איש מקצוע חיצוני היא כמה זמן הוא עוסק במקצוע הזה. ככל שמדובר בזמן רב יותר, כך יש סיכוי גדול יותר שההתקנה תהיה ללא תקלות ותעבור בהצלחה מרובה.

בהקשר זה, צריך לשאול גם על הניסיון של איש המקצוע האם יש לו ניסיון רלוונטי עם התקנת הדגם הספציפי הנבחר על ידכם, והאם הוא עבר השתלמות מקצועית עם אותו דגם. חשיבות הניסיון הספציפי היא בהתקנה תקינה שאינה פוגעת באחריות היצרן והספק של המזגן.

מתקין מזגנים

מתקין מזגנים

התקנת מזגן: מוניטין

השאלה האחרונה החשובה היא המוניטין של איש המקצוע להתקנת מזגן. היום בעידן האינטרנט והרשתות החברתיות ניתן בקלות למצוא חוות דעת על אנשי מקצוע מכל התחומים, וגם בתחום התקנת מזגן.

כדאי לחפש את עמוד העסק בפייסבוק, בדפי זהב ואפילו בגוגל עצמו, כדי לראות האם לאיש המקצוע להתקנת מזגן שבחרתם או שאתם שוקלים לשכור את שירותיו יש חוות דעת חיוביות מלקוחות עבר.

בפייסבוק תוכלו אפילו ליצור קשר עם אותם לקוחות ולשאול באופן ספציפי על אותו בעל מקצוע להתקנת מזגן, וכן תוכלו לשאול עליו בפוסט פתוח בקבוצות השונות ברשת החברתית.

מי שישאל את השאלות הנכונות, יהנה מהתקנת מזגן מוצלחת ובטוחה, שתחסוך לו כסף ותשרת אותו שנים רבות!

שינוי גודל גופנים
×

    מלאו את הפרטים וקבלו שובר הטבה ישירות לנייד