• מזגן חסכוני – חוסכים בהוצאות המיזוג

  איך חוסכים בהוצאות המיזוג בלי להתפשר על עוצמת הקירור?

  מה בודקים לפני שקונים דגם חסכוני?

  מה משפיע על צריכת החשמל של המזגן?

  הדגמים החדשים של המזגנים הם יעילים, שקטים וחסכוניים יותר בהשוואה לדגמים הישנים. עם זאת, הניסיון למצוא דגם חסכוני שבעזרתו ניתן לקרר את חלל הפנים בלי לשלם ביוקר על חשבון החשמל עדיין משותף לקהל יעד פרטי ועסקי. מצד שני, רק מעטים יודעים כיצד להשוות בין דגמי מזגנים לפי פרמטרים של חיסכון או איך לבדוק מה משפיע על רמת צריכת החשמל שלהם.

  בבית המזגן חוסכים לך זמן וכסף
  נציגי בית המזגן ישמחו להראות לך את הקטלוג החדש של דגמי מזגנים מובילים ולחסוך עבורך זמן וכסף!

  השפעת התפוקה על צריכת האנרגיה
  התפוקה של המזגן קובעת עד כמה הוא יהיה יעיל בקירור חלל הפנים וכמה חשמל הוא יצרוך. ככל שהתפוקה גבוהה יותר, כך סביר להניח שחשבון החשמל יזנק. מבחינה טכנית, התפוקה מתארת את כמות הקור או החום שמתווספת לחלל בכל שעת עבודה. לכן התפוקה היא גם המדד שדרכו אפשר להבין מה עוצמת הקירור או החימום שמתאימה למיזוג חלל פנים והיא מופיעה במפרט הטכני במונחי BTU.

  מאפיינים בולטים של מזגן חסכוני
  צריכת החשמל של המזגן מושפעת מהתפוקה והמאמץ המופעל לצורך קירור או חימום של חלל הפנים. לפיכך, בעת בחירת המזגן צריך לבחון את המאפיינים של הדגם החסכוני ולתת להם עדיפות. בין היתר, בדגמים חסכוניים של מזגן מיני מרכזי ניתן לקבוע טמפרטורה עצמאית לכל חדר ובדגמים של מזגן עילי או רצפתי יש מדחסי VRF שמספקים את התפוקה המדויקת בהתאם לדרישה ובאופן רציף.

  חיסכון כפונקציה של משך הפעלה
  כמובן שהדרך לחסוך במזגן היא להפעיל אותו בשעות הנכונות ולזמן קצוב. אין טעם להשאיר את המזגן דלוק אם יוצאים מהחדר או המשרד ואפשר להשתמש בתכניות אוטומטיות על מנת להגדיר את שעת הכיבוי. במקביל, הורים לילדים צריכים להראות דוגמא אישית וגם בעלי משרדים נדרשים לעדכן את העובדים שלהם לגבי השימוש הרצוי והחסכוני במזגן – לחימום או לקירור כאחד.

  בבית המזגן החיסכון שלך שווה יותר
  קטלוג הדגמים של בית המזגן מאפשר לך לחסוך בהוצאות כבר מרגע הרכישה. בהמשך, נלווה אותך בהשוואה בין דגמים מובילים ונסביר לך כיצד להתאים אותם לחלל הפנים.

  כעת כל שנותר לך לעשות הוא להשאיר פרטים באתר ונדאג שאחד הנציגים כבר יחזור אליך עם מידע על מזגן חסכוני.

  קרא עוד על
שינוי גודל גופנים
×

  מלאו את הפרטים וקבלו שובר הטבה ישירות לנייד