• מאוורר תקרה לחדר שינה או מזגן מפוצל?

  מאוורר תקרה לחדר שינה או מזגן מפוצל?

  חדר שינה הוא אולי החדר החשוב ביותר בבית. בחדר השינה אם תחשבו על זה תבינו כי אנחנו מבלים שעות רבות אולי יותר מכול מקום אחר. על כן חדר השינה מקבל חשיבות מכרעת. איכות השינה שלנו משפיעה על הבריאות שלנו וכאשר אנחנו ישנים גרוע הבריאות שלנו תדרדר. על כן זוהי בעיה כל כך גדולה כאשר ישנו חום בחדר השינה, חום המפריע לנו לישון. כאשר חם לנו אנחנו ישנים גרוע יותר וזוהי צרה צרורה אשר אנחנו צריכים לעשות הכול בכדי להימנע ממנה. אז כיצד אנחנו יכולים להבטיח כי לא יהיה לנו חם? מה עלינו לעשות בכדי להיות בטוחים כי החום לא יעיק עלינו בחדר השינה. התשובה היא שאנחנו יכולים להתקין מאוורר תקרה או מזגן מפוצל.  לכל אחד מהמכשירים הללו יתרונות וחסרונות ואנו נפרוט בפניכם את היתרונות והחסרונות הללו.

   

  מה היתרונות של מאוורר תקרה ומה היתרונות של מזגן מפוצל?

  אז מה הם היתרונות הגדולים ביותר של מאוורר תקרה ומה הם היתרונות הגדולים ביותר של מזגן? כפי שניתן לחשוב על כך מזגן מתאים לקירור רציני של הבית בעוד מאוורר מתאים יותר לאוורור הבית. כאשר חם מאוד אנחנו נרצה להשתמש במזגן, לעומת זאת כאשר פחות חם אנחנו נרצה להשתמש במאוורר. בנוסף מאוורר הרבה יותר חסכוני ממזגן מבחינת בזבוז החשמל שלו ואנו צריכים להיות מודעים לכך. מזגן מבזבז הרבה יותר חשמל והוא יעלה לנו לאורך זמן הרבה יותר כסף. אך מה לעשות שלעתים אין ברירה אלא להשתמש במזגן בכדי לקרר את הבית וליהנות מקור רציני.

   

  כיצד אדע האם להתקין מאוורר או מזגן?

  אז כיצד אני אדע האם להתקין מאוורר או מזגן? מה עלי לעשות בכדי להיות בטוח מה להתקין. התשובה היא שבכדי לדעת מה להתקין ניתן להיעזר בעזרה של איש מקצוע שהוא יגיד לכם מה להתקין ומה הפתרון הטוב ביותר לבית שלכם. איש מקצוע, כמו מתקין מזגנים ומאווררים ימצא את הפתרון הטוב ביותר ויכול להיות שהוא ימליץ לכם להתקין את שני המכשירים.

   

   

 • מאווררי תקרה או מזגן?

  מאווררי תקרה או מזגן?

  החום הישראלי הוא אחת המכות הקשות ביותר שניתחו עלינו בעת המגורים בארץ ישראל. החום מעיק, מקשה עלינו את החיים ומוביל אותנו לבעיות קשות. בכדי להתמודד עם החום בצורה הטובה ביותר אנחנו יכולים לעשות מספר דברים. אך נראה כי ללא מכשיר חשמלי שיקרר אותנו אנחנו ניקלע לבעיה חמורה וניקלע לקשיים. שני המכשירים החשמליים הנפוצים ביותר שאיתם ניתן לקרר את הבית הם מזגן ומאוורר תקרה. שני המכשירים מהווים אופציה נהדרת לקירור הבית ואנחנו צריכים לבחור את המכשיר הטוב ביותר שיקרר את הבית שלנו בצורה הטובה ביותר. ככל שנקרר את הבית בצורה טובה יותר כך יהיה לנו נעים יותר וכך נהיה בטוחים כי השימוש במכשיר החשמלי הוא הטוב ביותר ועוזר לנו בצורה הטובה ביותר.

  מה היתרונות של מזגן ומה היתרונות של מאוורר?

  כאשר מדובר על חום כבד במיוחד אנחנו צריכים לזכור כי למזגן יתרונות ברורים. מאוורר תקרה ולא משנה כמה טוב הוא יהיה לא יקרר את הבית שלנו ולא משנה מה נעשה. מאוורר תקרה רק עושה רוח ולכן שחם מאוד הוא לוקה בחסר ולא יצליח לקרר אותנו. עלינו לזכור זאת כאשר אנחנו מתקינים מאוורר תקרה או מזגן. היכולת של מזגן לקרר היא הרבה יותר גדולה ועלינו לקחת זאת בחשבון כאשר אנחנו מתלבטים בין השניים. מנגד כאשר האביב מגיע, הרי שיכול להיות מאוד שנעדיף להתקין מאוורר שיכול לשרת אותנו בצורה הרבה יותר טובה וזאת מכיוון שאנחנו רוצים רק רוח ולא קור. זוהי נקודה חשובה עליה אנחנו צריכים לתת את הדעת.

  מה בדבר החיסכון האנרגטי?

  כאשר אנחנו מתקינים מזגן או מאוורר עלינו לחשוב גם על הבזבוז החשמלי שלהם וכמה הם יעלו לנו בחשבון החשמל. כאן חשוב להגיד כי מאוורר יהיה זול בהרבה ממזגן וזהו יתרון הנזקף לזכות המאוורר. צריך לזכור גם כי מאוורר יהיה זול בהרבה מקניית מזגן וגם את זה צריך לקחת בחשבון כאשר אנחנו מתקינים מאוורר או מזגן. עלינו לחשוב על כך כאשר אנחנו מתקינים מזגן או מאוורר ולפעול בהתאם.

 • צריכת אנרגיה

  צריכת אנרגיה – חשוב מאוד לבדוק לפני שקונים מזגן

  בשנים האחרונות הולכת וגוברת המודעות לבזבוז אנרגיה. בזבוז אנרגיה מוביל לבזבוז כספי, לזיהום סביבתי ולעוד שלל בעיות. אנחנו צריכים לעשות הכול בכדי לבזבז כמה שפחות אנרגיה ואנחנו צריכים לעשות הכול בכדי לשמור על האנרגיה. הדבר נכון לא רק ברמת המדינה אלא גם ברמת האזרח הפרטי. אחת הדוגמאות המובהקות ביותר לכך היא העובדה כי אנחנו צריכים לשמור על צריכת אנרגיה נמוכה של מכשירים חשמליים ובין היתר של המזגן בבית. המזגן הוא צרכן אנרגיה גדול במיוחד ואנחנו צריכים לעשות הכול בכדי שהוא לא יבזבז אנרגיה. חשוב מאוד להבטיח כי המזגן שלנו ישמור על צריכת אנרגיה נמוכה מכיוון שהדבר יחסוך לנו כסף רב. מזגן שמבזבז חשמל הוא מזגן  שגורם לבעיות רבות ועלינו לזכור זאת כאשר אנחנו קונים מזגן.

  כיצד אדע מהי צריכת האנרגיה של המזגן שלי?

  בכדי להיות בטוחים כי המזגן שלכם לא מבזבז אנרגיה אתם צריכים לבדוק את הדירוג האנרגטי שלו. ככל שהדירוג האנרגטי של המזגן שלכם יהיה יותר נמוך כך אתם תשלמו פחות על החשמל ועל בזבוז האנרגיה שלו. כאשר אתם קונים מזגן חדש אתם צריכים להסתכל על הדירוג האנרגטי של המזגן ולהיות מודעים אליו. אם אתם לא בטוחים מהי צריכת האנרגיה של המזגן שלכם אתם יכולים להתייעץ עם איש מקצוע בכדי לקבל את ההחלטה הטובה ביותר בנוגע למזגן שלכם. ככל שתבררו יותר פרטים לגבי המזגן שלכם כך תהיו חכמים יותר וכך תקנו מזגן יותר איכותי וזהו דבר בעל משמעות אדירה וחשוב ביותר.

  האם צריכת האנרגיה משפיעה על מחיר המזגן?

  חשוב להבין כי צריכת אנרגיה נמוכה משמעה כי אנחנו חוסכים בתשלומים על המזגן. זאת מכיוון שאנחנו משלמים פחות על חשמל, זהו דבר בעל משמעות רבה שאנחנו צריכים להיות מודעים אליו. אך יש להבין גם כי סביר להניח כי דירוג אנרגטי נמוך של המזגן משמעו כי המזגן יהיה יותר יקר. עם זאת, בסך הכול הכללי אנחנו נשלם פחות על המזגן וזאת עקב העובדה שנחסוך בחשמל כאשר אנחנו מפעילים אותו.

 • מדריך לקניית מזגן

  מדריך לקניית מזגן – מה חשוב לדעת?

  • הסתכלו על הדירוג האנרגטי של המזגן

  כאשר אנחנו קונים מזגן חדש, אנחנו מסתכלים על מחירו של המזגן, אך חשוב מאוד שנסתכל גם על הדירוג האנרגטי של המזגן. ככל שהדירוג האנרגטי של המזגן יותר נמוך כך אנחנו נדע כי הבזבוז על החשמל שלו יהיה יותר נמוך. זהו דבר חשוב ביותר עליו אנחנו צריכים לחשוב ולפעול בהתאם לו. זכרו כי דירוג אנרגטי משמעו חסכון כספי ניכר ומכאן שכדאי לקנות את הדירוג האנרגטי הנמוך ביותר.

  • וודאו כי המתקין של המזגן הוא איכותי

  בכדי שהמזגן שלכם יעבוד כמו שצריך וללא תקלות יש משמעות גדולה לכך שאתם מתקינים אותו בצורה איכותית. לכן אל תתפשרו ופנו רק אל מתקין מומחה שיתקין לכם את המזגן ויעשה זאת בצורה הטובה ביותר. ככל שהמתקין של המזגן יהיה יותר איכותי כך אתם תדעו כי המזגן שלכם יעבוד בצורה טובה יותר.

  • מזגן אינוורטר – המילה האחרונה בטכנולוגיה של המזגנים

  אחד החידושים הגדולים בתחום המזגנים הוא מזגן אינוורטר. משמעות האינוורטר היא כי המזגן יכול לעבוד בצורה איכותית לא בעוצמה המלאה שלו אלא רק ביחס למה שהוא צריך בכדי לקרר את החדר. כך המזגן שלכם יעבוד בצורה הטובה ביותר וכך המזגן שלכם יהיה הרבה יותר איכותי. לכן אם יש באפשרותכם עדיף לכם לקנות מזגן אינוורטר שיהיה הרבה יותר איכותי ממזגן אחר.

  • קנו בחנות מסודרת ואמינה

  בכדי להבטיח כי המזגן שלכם יהיה באיכות הגבוהה ביותר, וודאו כי אתם קונים אותו בחנות מסודרת ואמינה. אל תפתו לקנות מזגן במקום לא מסודר או אצל שרלטנים, מכיוון שהסחורה שלהם תהיה הרבה פחות איכותית וסביר שהמזגן שלכם לא יחסיק מעמד למשך זמן רב.

  • הסתכלו על האחריות שתקבלו על המזגן

  דבר אחרון וחשוב מאוד הוא להסתכל על האחריות שתקבלו על המזגן. ככל שהאחריות תהיה יותר מקיפה כך אתם תוכלו להיות בטוחים כי תהיה לכם כתובת במקרה שתחול תקלה במזגן. שימו לב בכל מזגן יכולה לחול תקלה ומכאן שישנה חשיבות גדולה לאחריות על המזגן שלכם.

 • מתקין מזגנים מורשה

  מתקין מזגנים מורשה – מה זה אומר?

  כאשר אנחנו קונים מזגן אנחנו לרוב לא חושבים על כך כי את המזגן יש גם להתקין. התקנת מזגן אינה כה מסובכת אך היא מחייבת מומחיות רבה ולא כל אחד יכול לבצע אותה. ישנם הרבה דברים היכולים להיהרס בעת התקנת מזגן וכמובן שכל דבר שנהרס בעת התקנת המזגן יכול להשפיע על איכות המזגן ועל איכות העבודה של המזגן. אם כן למתקין המזגן יש ערך עצום ואתם צריכים לברור אותו בצורה איכותית בכדי להבטיח כי אתם תקבלו את המזגן הטוב ביותר. בכדי לקבל את המתקין הטוב ביותר עליכם לפנות אך ורק אל מתקין מזגנים מורשה. מתקין מורשה הוא מתקין אשר קיבל אסמכתא מחברת המזגנים לכך שהוא מוכשר לתקן את המזגנים שלכם. עליכם להיות בטוחים כי אתם נעזרים במתקין מורשה מכיוון שהעבודה שלו תהיה הרבה יותר טובה מכול מתקין אחר.

  כיצד אדע אם המתקין שלי הוא מורשה?

  אך כיצד אני יכול לדעת כי המתקין שלי מורשה? מה עלי לעשות בכדי להיות בטוח כי המתקין שלי יהיה ברמה הגבוהה ביותר? התשובה היא שעלי לבקש מהמתקין לראות תעודה שבה כתוב כי הוא מתקין מזגנים מורשה. אל תתביישו לדרוש את התעודה הזאת מכיוון שזוהי זכותכם המלאה. בעת עריכת הריאיון הטלפוני עם המתקין בקשו ממנו שישלח לכם את תעודת המתקין המורשה שלו לנייד וכך תדעו כי אתם בוחרים את המתקין הטוב ביותר. לכך יש משמעות גדולה והדבר יכול לסייע לכם בצורה ניכרת בכדי להיות בטוחים כי אתם תקבלו את המזגן הטוב ביותר וזאת תודות למתקין המורשה שלכם שבעמל מועט גיליתם אותו.

  מדוע כדאי להיזהר ממתקין מזגנים שרלטן?

  שימו לב מתקין מזגנים לא מורשה יכול לגרום לנזק למזגן שלכם ולגרום לכך שהמזגן שלכם לא יעבוד. דוגמא אחת לתקלה שמתקין מזגנים לא מורשה יכול לגרום לה היא בריחת גז מהמזגן שלכם וזאת עקב התקנה רשלנית שנעשתה מחוסר ידע ומחוסר הבנה כיצד יש לבצע אותה. אל תתפשרו על מתקין המזגנים שלכם ועל העובדה כי עליו להיות מורשה.

 • מזגן רועש

  מזגן רועש? קנו מזגן שקט

  רעש הוא אחד הדברים המעצבנים ביותר שיש. הוא מחרב איכות חיים וממאיס עלינו את הקיום היומיומי שלנו. אין ספק כי רעש הוא דבר מעצבן במיוחד ואנחנו צריכים לעשות הכול בכדי להימנע ממנו. עובדה זו באה לידי ביטוי גם כאשר אנחנו קונים מזגן רועש. מזגן רועש הוא אחד הדברים המעצבנים ביותר שיש. מזגן רועש אינו שווה את הקירור המבורך שהוא עושה או את החימום הנדרש והוא גורם לבעיות רבות. מזגן רועש מפריע לא רק לנו אלא גם לשכנינו והוא יוצר בעיות רבות ביחסי השכנים שלנו. כך אנו למדים כי מזגן רועש יכול לגרום לנזקים רבים ואנחנו צריכים לעשות הכול בכדי לקנות מזגן שקט. עם מזגן שקט איכות החיים הרבה יותר גבוהה והרבה יותר כיף לנו ועל כך אין מחלוקת. מזגן שקט מאפשר לנו ליהנות מקירור או מחימום ברוגע ובשלווה ומאפשר לנו לחיות ללא מועקה ברחבי הבית שלנו.

  כיצד אדע עם המזגן הוא רועש או שקט?

  הבנו את חשיבות העובדה שעל המזגן להיות שקט, אך נשאלת השאלה כיצד אדע עם המזגן הוא שקט או רועש. מה עלי לעשות בכדי לדעת זאת? התשובה היא שניתן להתייעץ עם אנשי מקצוע המומחים לתחום והם יגידו לכם אם המזגן שלכם שקט או רועש. כמובן שתמיד ניתן להחליט עם המזגן הוא רועש או שקט גם על סמך האזנה לו. בקשו לראות את המזגן פועל לפני הקנייה שלכם אותו וכך תדעו מהי רמת הרעש שלו. אין טוב ממראה עיניים או במקרה הזה ממשמע אוזניים וכך אנחנו יכולים לדעת האם המזגן הוא רועש או שקט.

  שקט ורעש, לא הדבר החשוב היחיד כאשר אנחנו קונים מזגן

  אך שקט ורעש הם לא הדבר היחיד החשוב שאנחנו קונים מזגן וישנם דברים רבים חשובים שאליהם אנחנו צריכים להיות מודעים כאשר אנחנו קונים מזגן. בין היתר יש לשים לב לאיכות של המזגן, למחירו, לאחריות שלו, לדירוג האנרגטי שלו ולעוד פרמטרים המשפיעים על ההחלטה איזה מזגן לקנות ומהו המזגן הטוב ביותר שיועיל לנו.

 • מאווררים לתקרה

  מאווררים לתקרה – פתרון מושלם!

  הקיץ והאביב הישראלי יכולים להיות קשים מנשוא, החום הקשה שאנחנו חווים בכול שעות היממה מציק, מעיק ומפריע לנו לאורח חיים תקין. זוהי בעיה מעצבנת במיוחד המובילה לקשיים רבים ומפריעה לנו לחיות את חיינו בצורה נאותה. בכדי להתמודד עם החום הזה ניתן לבצע מספר דברים, אך נראה כי הדבר האיכותי ביותר שאותו אנחנו יכולים לעשות הוא להתקין מאוורר לתקרה. מאוורר לתקרה מהווה את הפתרון המושלם לאוורור הבית והא מאפשר לנו ליהנות מרוח קרירה ונעימה במיוחד. אין ספק כי מאוורר לתקרה הוא פתרון טוב ביותר ולו מן הטעם שהוא מאוורר בצורה הרבה יותר טובה מאשר מאוורר רגיל. ברגע שהרוח מגיע מלמעלה הרי שהרבה יותר נעים לנו והרבה יותר כיף לנו מאשר רוח המגיעה ישירות על הפנים שלנו. בנוסף, מאוורר לתקרה אינו תופס מקום בבית וזהו יתרון גדול מן הבחינה העיצובית גם כן. על כן מאוורר תקרה עדיף בהרבה על מאוורר עומד ומחזיק ביתרונות עצומים אליהם אנחנו צריכים להיות מודעים.

  חשיבות הבחירה במאוורר איכותי

  כאשר אנחנו בוחרים במאוורר תקרה חשוב מאוד שנבחר במאוורר האיכותי ביותר שיש. הדבר האחרון שאנחנו רוצים הוא לבחור במאוורר שיתקלקל לאחר מספר הפעלות או לא פחות גרוע יאוורר בצורה הגרועה את הבית. בכדי להבטיח כי הדבר הזה לא יתרחש אנחנו צריכים לבחור במאוורר תקרה אשר ישרת אותנו בצורה הרבה יותר טובה. זכרו כי מאוורר תקרה משרת אותנו בצורה נהדרת ואנחנו יכולים ליהנות ממנו עד מאוד וזהו יתרון גדול לבחירה במאוורר כזה או אחר. בנוסף, חשוב מאוד שההתקנה של המאוורר תהיה כמה שיותר איכותית ותעשה ברמה גבוהה כך שנדע כי אנחנו יכולים לסמוך עליה ולהיות בטוחים כי היא טובה.

  כיצד אדע באיזה מאוורר הכי כדאי לי לבחור?

  השאלה המרכזית שעלינו לשאול את עצמנו היא כיצד נדע באיזה מאוורר לבחור ומהו המאוורר הטוב ביותר שישרת אותנו בצורה הטובה ביותר. בכדי להיות בטוחים כי אנחנו בוחרים במאוורר הטוב ביותר אנחנו צריכים להתייעץ עם אנשי מקצוע אשר ייעצו לנו מהו מאוורר התקרה המתאים ביותר לנו ואשר ישרת אותנו בצורה הטובה ביותר.

 • מתקין מזגנים או טכנאי מזגנים מתי צריך כל אחד?

  מתקין מזגנים או טכנאי מזגנים מתי צריך כל אחד?

  השמש הישראלית ידועה בחום הכבד שהיא מפיקה, אין ספק כי החיים בקיץ הישראלי הם כמעט בלתי נסבלים, אלא אם כן אנחנו משתמשים במזגן. מזגן הוא אחד הדברים החשובים ביותר שיש בקיץ הישראלי מכיוון שהוא מבטיח כי אנחנו לא נסבול מחום בקיץ הישראלי. אך מזגן יש להתקין ולתקן בעת הצורך. בכדי לבצע את הפעולות הללו אנחנו צריכים שני אנשי מקצוע שונים. בכדי לתקן את המזגן אנחנו צריכים טכנאי מזגנים ובכדי להתקין את המזגן אנחנו צריכים מתקין מזגנים. שימו לב יכול להיות שמתקין המזגנים שלכם הוא גם טכנאי מזגנים אך אין הכרח שאכן כך יהיה. לא כל טכנאי מזגנים הוא מתקין מזגנים וההפך הוא הנכון. לכן אם אנחנו רוצים להתקין מזגן עלינו לוודא כי מי שעושה זאת יהיה מוכשר לביצוע העבודה.

  חשיבות האיכות של בעלי המקצוע

  בין אם אנחנו מזמינים טכנאי מזגנים ובין אם אנחנו מזמינים מתקין מזגנים אנחנו צריכים להבטיח כי הם יהיו באיכות הגבוהה ביותר. אף אחד לא רוצה להזמין טכנאי מזגנים ולגלות כי תיקון המזגן שלו נעשה בצורה גרועה. כמו כן אף אחד לא רוצה להתקין מזגן ואז לגלות כי המזגן הפסיק לעבוד לאחר זמן קצר עקב התקנה גרועה של המתקין. על כן כל חשוב לפנות אל אנשי מקצוע המקצוענים בתחומים והמומחים בהתקנה ותיקון של מזגנים. זכרו ככל שאיש המקצוע יהיה יותר טוב כך אתם תהיו בטוחים כי המזגן שלכם יהיה יותר טוב וזהו כמובן בונוס גדול בשבילכם ויכול לעזור לכם במידה ניכרת.

  כיצד אדע כי אני מזמין את בעל המקצוע האיכותי ביותר?

  בכדי להזמין את בעל המקצוע הטוב ביותר, אנחנו יכולים להסתכל על המלצות על בעלי המקצוע באינטרנט או לקבל המלצות מחברים ובני משפחה. ככל שיש המלצות על בעל המקצוע כך אנחנו נהיה בטוחים יותר כי נקבל את את בעל המקצוע האיכותי ביותר שיש. כמו כן אנחנו יכולים לראיין בטלפון את בעל המקצוע בכדי לעמוד על טיבו ולדעת האם הוא מתאים לנו.

 • מזגן גדול לבית

  מזגן גדול לבית – מה חשוב לקחת בחשבון !

  איכות החיים שלנו נמדדת לפי פרמטרים רבים, כמה זמן אנחנו עובדים ביום, כמה שעות אנחנו מבלים בפקקים ועוד ועוד פרמטרים חשובים יותר וחשובים פחות המשפיעים על האופן בו אנחנו חיים. אך איכות החיים נמדדת גם לפי השאלה אילו מוצרים חשמליים יש לי בבית. אם אין לי מכונת כביסה בבית, הרי שאיכות החיים שלי גרועה ועלינו לקחת זאת בחשבון. אותו דבר לגבי מזגן. בקיץ הישראלי הרותח אם אין לי מזגן ביתי אני נקלע לבעיה קשה ואיכות החיים שלי ירודה. על כן בכדי להבטיח כי אתם חיים טוב באיכות חיים גבוהה, אתם חייבים מזגן בבית. בדרך כלל עדיף לקנות מזגן גדול המספק מענה לבית בצורה הטובה ביותר ומבטיח כי אנחנו נקבל את הקירור הטוב ביותר. כאשר אנחנו קונים מזגן גדול, אנחנו צריכים להבטיח כי יש לנו אחריות עליו למשך הזמן הארוך ביותר שאפשר, כי מחירו זול ועוד ועוד פרמטרים עליהם אנחנו צריכים להסתכל.

  חשיבות איכות המזגן

  מחיר המזגן והאחריות על המזגן הם פרמטרים חשובים ביותר, אך הם אינם משתווים אל הפרמטר של איכות המזגן. ככל שהמזגן יהיה יותר איכותי כך אנחנו נהיה בטוחים כי ניתן להשתמש בו בצורה יותר טובה. איכות המזגן היא הפרמטר החשוב ביותר כאשר אנחנו קונים מזגן חדש ועלינו להיות מודעים לכך. ככל שנקנה מזגן חדש ואיכותי כך נהיה בטוחים כי הוא יחזיק לנו מעמד למשך שנים ארוכות. בגלל זה ישנה חשיבות מועטה ליוקר המזגן ולאחריות שלו, אם האיכות של המזגן טובה הרי ששני אלו בטלים והם פחות משמעותיים לנו, הגם שיש לקחת אותם בחשבון.

  חשיבות ההתקנה האיכותית של המזגן

  בכדי שנהיה בטוחים כי המזגן איכותי, לא די בכך שהוא יהיה טוב, אלא ההתקנה של המזגן צריכה להיות טובה גם היא. להתקנה מרכיב משמעותי ביותר בשאלה האם המזגן שלנו יעבוד טוב, ועלינו לקחת זאת בחשבון. ככל שההתקנה של המזגן תהיה יותר איכותית כך אנחנו נהיה בטוחים כי הוא יעבוד לנו בצורה יותר טובה.

 • מזגן חסכוני

  מזגן חסכוני – חשוב מאוד בזמן שהחשמל מאוד יקר!

  בזבוז אנרגיה הפך לאחת הרעות החולות של המאה ה-21. אנרגיה מבוזבזת גורמת לבעיות קשות, לבזבוז כסף ולא פחות חשוב מכך לזיהום סביבתי. זוהי בעיה חמורה שאנחנו צריכים להיות מודעים לה. לא רבים מודעים לכך אך בזבוז האנרגיה הגדול ביותר מתרחש בבתים פרטיים. אדם פרטי מבזבז חשמל בצורה חמורה ואנו צריכים להיות מודעים לכך. אך לאדם הפרטי בזבוז אנרגיה מפריע גם מכיוון שהוא גורם להם להוצאות כספיות גדולות. כאשר אנחנו משתמשים במוצרים חשמליים לא חסכוניים אנחנו מוציאים כספים רבים ועל כך יש להצר. ככל שנשתמש במוצרים חשמליים יותר חסכוניים כך נוכל להוציא פחות כסף. אחת ההוצאות הכספיות הגדולות ביותר שיש היא על מזגן. מזגן צורך המון אנרגיה ובקיץ כשחם או בחורף כשקר אנחנו נקלעים לבעיה חמורה ואנחנו צריכים להוציא עליו סכומים כספיים מטורפים. בכדי להתמודד עם הבעיה הזו אנחנו יכולים לקנות מזגן חסכוני וכך להבטיח כי לא נבזבז אנרגיה ולא נשלם סתם סכומי כסף עצומים על המזגן שלנו.

  כיצד אדע כי המזגן הוא חסכוני?

  הבנו את חשיבות קניית המזגן החסכוני, אך עולה השאלה כיצד אני אהיה בטוח כי אני קונה את המזגן החסכוני ביותר. מה עלי לעשות בכדי להבטיח כי אקנה מזגן שלא יבזבז לי חשמל ולא יעלה לי כסף רב. התשובה היא שניתן לבצע שני דברים מרכזיים בכד להבטיח זאת. ראשית יש להסתכל על הדירוג האנרגטי של המזגן, ככל שהוא יותר נמוך כל נדע כי המזגן יותר חסכוני. שנית ניתן, להתייעץ עם מתקין המזגנים, או המוכר בחנות בכדי שהלה ימליצו לנו על המזגן החסכוני ביותר.

  המחיר – פקטור משמעותי בקניית מזגן חסכוני

  זכרו כי פעמים רבות משתלם לכם להוציא עוד קצת כסף בכדי לקנות מזגן חסכוני מאשר לקנות מזגן זול אבל שמבזבז בחשמל. זהו שיקול כלכלי טהור שבו אנחנו מבטיחים כי אנחנו קונים מזגן חסכוני בחשמל שלא מבזבז הרבה כסף וכך חוסכים בסופו של דבר מאות שקלים בשנה. מכיוון שמזגן מחזיק להרבה מאוד זמן הרי שמדובר בחסכון של אלפי שקלים בסך הכול ולכן שווה לקנות גם מזגן יותר יקר אם הוא חסכוני בחשמל.

 • מילון מונחים מזגנים

  כאשר אתם קונים מזגן אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם קונים את המזגן הטוב ביותר. בכדי להבטיח כי אתם קונים את המזגן הטוב ביותר אתם צריכים לדעת כמה שיותר על המזגן. לצורך כך ריכזנו לפניכם מילון מונחים על עולם המזגנים ולאחר שתקראו אותו תדעו כל מה שצריך על המזגנים השונים וכיצד לקנות את המזגן הטוב ביותר.

  • אינוורטר –

   מזגן אינוורטר הוא מזגן העובד בשיטה מיוחדת ושונה מהמזגן הרגיל. מזגן רגיל עובד בצורה כזו שבה הוא פועל באופן מלא או שהוא לא עובד כלל. לעומת זאת מזגן אינוורטר מתאים את עצמו לטמפרטורה שיש בחדר ועובד במאמץ חלקי או שלם בכדי לקרר או לחמם את החדר.

  • אחריות מזגן –

   אחד הדברים החשובים ביותר במזגן הוא האחריות של המזגן. ככל שהאחריות של המזגן תהיה יותר טובה כך אנחנו נהיה בטוחים כי יבואו לתקן את המזגן שלנו בצורה בטוחה. על כן לעתים כדאי לשלם קצת יותר בכדי לקנות מזגן יותר איכותי עם אחריות יותר גדולה וכך להיות בטוחים כי המזגן יתוקן בצורה הטובה ביותר.

  • דירוג אנרגטי –

   דירוג אנרגטי קובע כמה חשמל יוציא המזגן שלנו. חיסכון בחשמל מבטיח בזבוז כספי נמוך יותר ואנחנו יכולים להיות מודעים לכך. ככל שהדירוג האנרגטי נמוך יותר כך אנחנו נהיה בטוחים כי אנחנו מוציאים פחות חשמל. מזגן אינוורטר לדוגמא הוא בעל הדירוג האנרגטי הנמוך ביותר שיש.

  • מזגן עילי –

   זהו המזגן הנפוץ ביותר המותקן ברוב הבתים. המזגן מורכב משני חלקים, מנוע וגוף המזגן. מזגן עילי הוא סוג המזגן והוא יכול לבוא בצורות רבות. לדוגמא יכול להיות מזגן עילי רגיל ויכול להיות מזגן עילי אינוורטר.

  • מזגן מיני מרכזי –

   סוג נוסף של מזגן הוא מזגן מיני מרכזי. מזגן מיני מרכזי הוא מזגן המותקן בכול חלקי הבית ועובד בשיטה שבה אנחנו מפעילים את המזגן בכול הבית. זהו מזגן מצוין המחזיק בחובו יתרונות רבים. עם זאת יש לשים לב כי מזגן כזה יהיה יקר יותר ממזגן עילי יחיד. אך עלינו לזכור כי אנחנו חוסכים קנייה של כמה מזגנים עיליים כאשר אנחנו מתקינים מזגן מיני מרכזי.

 • תיקון מזגן או לקנות מזגן חדש?

  מזגן הוא מוצר בעל ערך גבוה מאוד מכיוון שהוא עוזר לנו להתמודד עם אחת המכות הגדולות ביותר בישראל וזהו כמובן הקיץ הישראלי הלוהט. רק תארו לכם כיצד היו נראים חיינו ללא מזגן וכמה היינו סובלים מהחום ללא מזגן. בגלל זה מזגן ניתן למצוא כמעט בכל בית או בכול עסק וספק אם ניתן לעבור את הקיץ הישראלי ללא מיזוג מתאים. אך מה קורה כאשר המזגן מתקלקל? מה נעשה אז? האם נקנה מזגן חדש או שמא נתקן את הישן. המרכיב העיקרי שמשפיע על שאלה זו הוא כמה יעלה התיקון של המזגן. אם נהרס הכרטיס החכם של המזגן הרי שנצטרך לרוב לקנות מזגן חדש. אך אם רק חסר מעט גז במזגן הרי שעדיף לתקן אותו. אם כן הכול תלוי במידת התיקון של המזגן וכמה נצטרך לשלם על תיקון המזגן.

  על מה להסתכל כאשר אנחנו קונים מזגן חדש?

  אם החלטנו כי אנחנו קונים מזגן חדש, הרי שיש כמה דברים עליהם אנחנו צריכים להסתכל בכדי להבטיח כי נקנה את המזגן הטוב ביותר. ראשית אנחנו צריכים להסתכל על מחירו של המזגן, וכאשר אנחנו מסתכלים על מחירו של המזגן אנחנו צריכים לדעת האם הוא חסכוני בחשמל מכיוון שכך נדע כמה כסף נוציא עליו במהלך הפעלתו. שימו לב לרוב כדאי לקנות מזגן חסכוני בחשמל ולשלם על כך עוד קצת כסף. דבר נוסף שעליו אנחנו צריכים להסתכל הוא האחריות שיש על המזגן. ככל שהאחריות על המזגן תהיה יותר ארוכה כך אנחנו נוכל להיות בטוחים כי השימוש בו יהיה יותר טוב ולא נצטרך לפחד מתקלות שיכולות לקרות בכל מזגן ולא משנה עד כמה הוא איכותי.

  אל תשכחו את התקנת המזגן

  כאשר אתם מתלבטים האם לקנות מזגן חדש או שמא דווקא לתקן מזגן ישן אתם חייבים לזכור כי בעלות המזגן החדש יש להוסיף תוספת נוספת על התקנת המזגן החדש. התקנה של מזגן יכולה לעלות עד כרבע מעלות המזגן ואנחנו צריכים לקחת זאת בחשבון כאשר אנחנו מתלבטים איזה מזגן לקנות או לתקן.

 • שירותי תיקון מזגנים

   

  שירותי תיקון מזגנים – חשוב מאוד לבדוק שמתקין המזגנים שלכם מאפשר שירותי תיקון לאחר הקנייה

   

  רק תארו לכם כיצד חיו לפני 30 שנה, החיים היו נראים אחרת לגמרי ושונים מכל מה שהכרנו. דוגמא מוחשית לנושא זה היא בתחום המזגנים, בעבר לא היה נהוג שבכל בית יש כמה מזגנים או אפילו אחד ואנשים הסתדרו במקרה הטוב עם מאוורר. כמובן שהחום היה בלתי נסבל גם אז ומכאן שברורה חשיבות המזגנים. אין ספק כי מזגן איכותי יכול להועיל לנו מאוד ולהבטיח כי אנחנו נקבל איכות חיים הרבה יותר גבוהה מכל מה שהכרנו. כיום בכל בית יש מזגן אך עדיין חשוב להבטיח כי כאשר אנחנו מתקינים מזגנים אנחנו צריכים להיות בטוחים כי ההתקנה של המזגן תהיה הכי טובה שאפשר. כחלק מכך אנחנו צריכים להיות בטוחים כי מתקין המזגנים יאפשר לנו שירותי תיקון לאחר הקנייה. העובדה כי מתקין המזגנים מאפשר לנו לתקן את המזגן משמעה כי יש לנו כתובת לפנות אליה במקרה של תקלות וכך אנחנו יכולים להיות בטוחים כי לא תחול כל בעיה שאינה ניתנת לתיקון.

   

  מדוע חשוב כל כך לפנות אל מתקין מזגנים איכותי?

   

  בכדי להבטיח כי יתרחש תיקון מזגן לאחר ההתקנה עלינו להיות בטוחים כי אנחנו יכולים לפנות אל מתקין מזגנים איכותי. ככל שמתקין המזגנים יהיה יותר איכותי כך אנחנו נהיה בטוחים כי תיקון המזגן יהיה יותר טוב לאחר כל תקלה שתחול בו. זהו דבר חשוב ביותר היכול לסייע לנו רבות ולהבטיח כי אנחנו נהיה מרוצים מהתיקון בצורה הטובה ביותר. אל תתפשרו על איכות מתקין המזגנים שלכם מכיוון שכך המזגן שלכם יעבוד ליותר זמן וזהו דבר חשוב ביותר.

   

  האם לפנות למתקין מזגנים של החברה של המזגן או למתקין פרטי?

   

  שאלה מרכזית נוספת, היא למי לתת להתקין לנו את המזגן. ראשית חשוב מאוד לראות מה האחריות שלכם אומרת בנושא והאם האחריות תהיה תקפה רק במקרה שמתקין המזגנים הוא של החברה. אם אין זה כך הרי שאתם יכולים לפנות גם אל מתקין פרטי. אך בכדי לעשות זאת עליכם להבטיח כי הוא מתקין מוכשר וטוב. שימו לב גם כי למתקינים של חברה יכול להיות תור ארוך עד אשר תקבלו את ההתקנה שלכם.

   

   

 • לקנות מזגן בתבונה

  לקנות מזגן בתבונה -המדריך לקניית מזגן

  מזגן הוא דבר כל כך נחוץ בקיץ הישראלי, עד שכל בית רוצה שהוא יהיה בחדר שלו. לא רק זאת אלא שגם כל עסק רוצה שיהיה לו מזגן שידאג לקרר את עובדיו ואת לקוחותיו. בגלל זה כל כך חשוב לבצע קנייה חכמה של מזגן ולעשות זאת בצורה הטובה ביותר שאפשר. זוהי נקודה חשובה ביותר עליה צריך לתת את הדעת ולחשוב עליה בהתאם. בשורות הבאות ריכזנו לכם את כול המידע שאתם צריכים בכדי לקנות את המזגן הטוב ביותר לעסק שלכם או לבית שלכם.

  • התאימו את המזגן לגודל הבית שלכם

  הדבר הראשון שאותו צריך לעשות כאשר קונים מזגן חדש הוא להבטיח כי תתאימו את המזגן שלכם לגודל הבית שלכם. ככל שהמזגן יהיה מותאם יותר לגודל הבית שלכם כך אתם תהיו בטוחים כי השימוש בו יותר איכותי. זהו דבר בעל משמעות אליו צריך לחשוב ולפעול בהתאם אליו.

  • קנו מזגן חכם

  בכדי להיות בטוחים כי אתם מקבלים את המזגן הטוב ביותר קנו מזגן חכם. מזגן זה הוא מזגן היודע מתי לקרר ומתי לחמם בהתאם לטמפרטורת החדר. מזגן זה יכבה כאשר הוא מגיע לטמפרטורה הרצויה ויפעל בצורה הטובה ביותר. אם כבר אתם רוצים לחדש עוד יותר הרי שכדאי לכם לקנות מזגן אינוורטר שהוא המזגן הטוב ביותר והאיכותי ביותר שיש.

  • חשבו על הקנייה כקנייה ארוכת שנים

  כאשר אתם קונים מזגן חדש חשבו על כך שאתם רוצים להיות בטוחים כי המזגן יחזיק מעמד לאורך שנים רבות ואנחנו נהיה בטוחים כי הוא לא יתקלקל לנו. על כן כדאי להשקיע עוד קצת כסף בכדי לקנות מזגן איכותי שיחזיק מעמד בצורה הטובה ביותר.

  • וודאו כי איכות ההתקנה היא טובה

  אחד הדברים החשובים ביותר עליהם אנחנו לא נוטים לחשוב הוא איכות ההתקנה של המזגן שלכם. ככל שההתקנה של המזגן שלכם תהיה יותר טובה כך אתם תעשו בו שימוש יותר איכותי ואת זאת כדאי לזכור. התקנה איכותי תבטיח כי לא יחולו תקלות במזגן וכי הוא יחזיק מעמד למשך שנים ארוכות.

   

 • מאוורר תקרה

  מאוורר תקרה – אוויר ללא מזגן

  קירור הבית הוא אחד הדברים החשובים ביותר שיש. כאשר אנחנו שוהים בבית או בעסק פרטי וחם לנו אין דבר שאנחנו רוצים יותר מאשר מכשיר שיקרר אותנו. מאוורר תקרה היא אופציה מצוינת לקירור הבית והוא מאפשר לנו ליהנות מאוויר נעים. כמובן שבעת החום הכבד מאוורר תקרה לא מספיק ויש צורך גם במזגן. אך עלינו לזכור כי באביב לדוגמא אנחנו יכולים להשתמש בשמחה במאוורר תקרה וליהנות מאוויר נעים במיוחד. אין דבר נעים יותר מאשר מאוורר שמקרר אותנו והתחושה היא שונה מאשר מזגן. יש לזכור גם כי מבחינה חסכונית מאוורר הוא הרבה יותר זול מאשר מזגן ואת זה גם כן צריך לזכור. על כן מבחינת חיסכון באנרגיה מאוורר מחזיק ביתרונות ברורים ואנו צריכים להיות מודעים אליהם. עם זאת, הכי טוב לשים בבית גם מאוורר וגם מזגן. עלינו להסתכל עליהם כמוצרים משלימים זה לזה ולא כמוצרים מתחרים וזאת מן הטעם שאנחנו לא נפעיל אף פעם גם מזגן וגם מאוורר תקרה.

  מאוורר תקרה כתוספת עיצובית לבית

  מאוורר תקרה יכול להיות גם תוספת עיצובית נפלאה לבית. ניתן לשדרג את מראה הבית בצורה דרמטית על ידי מאוורר תקרה ואנחנו נוכל ליהנות ממנו בצורה נפלאה. אם אתם לא בטוחים היכן לשים את מאוורר התקרה או איזה מאוורר תקרה לשים אתם יכולים להיעזר באיש מקצוע דוגמת מעצב פנים שימליץ לכם כיצד לשלב את המאוורר בבית שלכם. איש מקצוע יכול לסייע לכם בצורה נהדרת לעצב את הבית שלכם בצורה הטובה ביותר ולהבטיח כי אתם תקבלו את האיכות הגבוהה ביותר מבחינת עיצוב הבית. וכידוע עיצוב הבית הוא דבר בעל משמעות גדולה לאיכות החיים שלנו.

  חשיבות הבחירה במאוורר איכותי

  כאשר אנחנו בוחרים במאוורר אנחנו צריכים להבטיח כי נבחר במאוורר הטוב ביותר. בכדי להיות בטוחים כי אנחנו נהיה מרוצים מן המאוורר שנתקין אנחנו צריכים להבטיח כי נשים את המאוורר הטוב ביותר. ככל שהמאוורר שנתקין יהיה יותר טוב כך אנחנו נהיה מרוצים יותר ושמחים יותר ותהיה לנו איכות חיים יותר טובה.

 • מחיר המזגן והאם יש עוד עלויות עליו?

  מחיר המזגן והאם יש עוד עלויות עליו?

  כסף הוא דבר חשוב ביותר, ללא כסף לא נוכל לשרוד ולא נוכל להתקיים בעולם הזה. בגלל זה ישנה חשיבות עצומה לכל שקל שאנחנו מוציאים ואנחנו צריכים לנסות לחסוך ככל הניתן. הרעיון הוא שנעשה קנייה חכמה, שנקנה רק מה שאנחנו צריכים ובמחירים שפויים והגיוניים. גם כאשר אנחנו קונים מזגן אנחנו צריכים להיות בטוחים כי אנחנו משלמים עליו מעט ואנחנו לא קורעים את עצמנו מבחינת התקציב שלנו. מזגן יכול להיות עסקה ביותר ועל כן אנחנו צריכים להיות בטוחים כי אנחנו מחפשים אחר העסקה המשתלמת ביותר. ככל שנמצא מזגן יותר זול ויותר טוב כך הדבר יעזור לנו יותר. אך שימו לב כאשר אתם קונים מזגן עליכם להסתכל לא רק על מחיר המזגן אלא גם על עלויות נוספות של המזגן. בין היתר יש להסתכל על מחיר התקנת המזגן וכמה הוא יעלה. בנוסף לכך, אנחנו צריכים להסתכל על הדירוג האנרגטי של המזגן בכדי לדעת כמה נשלם על הוצאות החשמל של המזגן.

  המחיר – לא חזות הכול

  אך כמה שהמחיר חשוב הוא אינו חזות הכול ואנחנו צריכים להסתכל על דברים נוספים בכדי לקנות את המזגן האיכותי ביותר שיש. ישנה חשיבות מכרעת לכך שנקנה מזגן איכותי ברמה הגבוהה ביותר שייתן לנו את המענה הטוב ביותר. אף אחד לא רוצה לקנות מזגן גרוע שיתקלקל לאחר זמן קצר ולא ייתן לנו מענה כמו שצריך ואין זה משנה כמה זול המזגן יהיה. המחיר הוא לא חזות הכול כאשר אנחנו קונים מזגן ועלינו להסתכל גם על איכות המזגן מכיוון שיש לו משמעות עצומה לאיכות החיים שלנו ולהנאה שלנו מהמכשיר.

  כיצד אדע האם המזגן איכותי?

  אך כיצד אני יכול להיות בטוח כי המזגן איכותי? מה אני יכול לעשות בכדי להיות בטוח כי המזגן הוא האיכותי ביותר שיש? התשובה היא שעלי לבצע סקר שוק מקיף ולחקור לעומק את איכות המזגנים השונים בשוק. לצורך ההחלטה שלי אני יכול להתייעץ עם אנשי מקצוע שיסייעו לי לקבל החלטה נכונה וחכמה יותר.

 • מאוורר תקרה או מזגן

  מאוורר תקרה או מזגן ? מה יותר חסכוני לבית

  בזבוז אנרגיה זו אחת הרעות החולות של המאה ה-21. כל מדינה מערבית מבזבזת אנרגיה בצורה חמורה והדבר גורם לבזבוז משווע של כספי ציבור ולזיהום חמור. אך שימו לב בזבוז אנרגיה אינו קורה רק ברמת המדינה אלא גם הצרכן הפרטי אחראי לבזבוז אנרגיה. כאשר אנחנו קונים מוצר חשמלי אנחנו צריכים להיות בטוחים כי הוא לא מבזבז אנרגיה וכי הוא חסכוני בחשמל. ככל שהמוצר יהיה יותר חסכוני כך היתרונות שלו יהיו יותר ברורים וכך הן מהבחינה הציבורית והן מן הבחינה האישית הוא יחסוך לנו כסף. על כן אנחנו צריכים לעשות הכול בכדי לקנות מוצרים חסכוניים בחשמל. כך גם כאשר אנחנו קונים מאוורר תקרה או מזגן. חשוב להבין כי מבחינת חיסכון מאוורר תקרה מבזבז הרבה פחות חשמל מהמזגן וזהו דבר בעל משמעות רבה עליו צריך לחשוב. מכיוון שהמאוורר מבזבז פחות חשמל עלות ההפעלה שלו נמוכה יותר ואנו צריכים לקחת זאת בחשבון.

   

  לא רק החיסכון משמעותי כאן

  אך כאשר אנחנו קונים מאוורר תקרה או מזגן אנחנו צריכים להסתכל על דברים נוספים פרט לחיסכון שלהם בחשמל. כך לדוגמא אנחנו צריכים להסתכל על איכות הפעולה של המכשיר החשמלי. ידוע כי מזגן מקרר אותנו בצורה הרבה יותר טובה מאשר מאוורר ועלינו לקחת זאת בחשבון כאשר אנחנו קונים מזגן או מאוורר. אנחנו יכולים לקבל חיסכון משמעותי כאשר אנחנו קונים מאוורר אבל בקיץ הוא לא יעיל והוא לא יעזור לנו ואת זה אנחנו צריכים לזכור. כאשר אנחנו קונים מזגן אנחנו יכולים להבטיח כי האיכות של הקירור תהיה הרבה יותר טובה ממאוורר תקרה וזהו יתרון גדול.

   

  חשיבות ההתקנה האיכותית של המכשירים

  כאשר אנחנו מתקינים מאוורר חשמלי או מזגן אנחנו צריכים להבטיח כי האיכות של ההתקנה תהיה הטובה ביותר בכדי להיות בטוחים כי אנחנו מקבלים את האיכות הטובה ביותר. זהו דבר בעל משמעות רבה עליו אנחנו צריכים לחשוב ולפעול בהתאם בכדי לקבל את ההתקנה האיכותית ביותר שיש, על כן זכרו זאת כאשר אתם מתקינים מאוורר ומזגן.

 • חימום הבית באמצעות מזגן

  החורף הישראלי הוא לא כזה נורא כמו חורפים באירופה, אין בו שלג והטמפרטורה צונחת לעתים נדירות מתחת לאפס. ובכל זאת החורף הישראלי יכול להיות צרה צרורה ולהוות בעיה חמורה המפריעה לנו לאיכות החיים. הגשם, הקור והרוחות יכולים להפריע מאוד ולהוות בעיה רבה בשבילנו. בכדי להתמודד עם החורף בצורה הטובה ביותר אנחנו צריכים לחמם את הבית שלנו. חימום הבית הוא מחויב המציאות ויש לעשות אותו באופן תדיר וכמה שיותר. בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מגלים כי את הבית ניתן לחמם בעזרת מזגן. מזגן זו דרך נהדרת לחמם את הבית ומבחינת הנוחות והפרקטיקה חימום הבית באמצעות מזגן מחזיק ביתרונות עצומים. אין ספק כי חימום הבית באמצעות מזגן יכול להועיל לנו בצורה ניכרת ולעזור לנו במידה רבה כאשר אנחנו נתקלים בקור. סביר שבעתיד מרבית הבתים בישראל אם לא כולם יבחרו לחמם את הבית שלהם באמצעות מזגן ויעשו זאת באופן תדיר.

  מדוע הכי כדאי לחמם את הבית עם מזגן?

  אז מדוע לא לבחור לחמם את הבית באמצעים אחרים, מה היתרון הגדול של המזגן? עובדה ידועה היא כי חימום של הבית באמצעות המזגן הוא החימום הכי זול וזו השיטה המומלצת ביותר לחימום הבית. לא חימום באמצעות תנור, לא חימום באמצעות גז ולא חימום בכול שיטה אחרת משתווים לחיסכון שאנחנו מקבלים באמצעות מזגן. החיסכון הוא חיסכון כספי ועלינו לזכור זאת. אם נצרף לעובדה את העניין שהמזגן גם כך כבר מותקן בבית לשם השימוש בחורף נבין עד כמה חימום באמצעות מזגן הוא איכותי. לא רק זאת אלא שהמזגן הוא כלי אמין ביותר והוא כמעט ולא מתקלקל ונבין כי חימום באמצעות מזגן היא בחירה מצוינת לבית שלנו.

  אילו עוד יתרונות יש למזגן?

  היתרונות הללו מצטרפים לעובדה כי מזגן הוא זול באופן יחסי ועלות הקנייה שלו היא נמוכה. דבר זה הופך את המזגן למכשיר מבוקש מאוד שמותקן בבתים רבים. העובדה כי המזגן משמש הן לקיץ והן לחורף הופכת את עלות התקנתו לעוד יותר זולה ואת זאת יש לזכור.

 • התאמת המזגן לצורכי קירור וחימום הבית

  התאמת המזגן לצורכי קירור וחימום הבית או העסק

  מזגן הוא מוצר צריכה שכמעט בכל בית בישראל יש אותו. לא ניתן לשרוד קיץ ישראלי ללא מזגן וזו עובדה עליה לא ניתן להתווכח. על כן אין להתפלא כי יותר ויותר אנשים בוחרים לשים מזגנים ולא מוותרים עליהם. הדבר נכון הן לבית פרטי והן לעסק ובכול אחד מהם אנחנו שמים את המזגן האיכותי ביותר. אך כאשר אנחנו שמים מזגן אנחנו צריכים להיות בטוחים כי הוא מתאים לצורכי הקירור או החימום שלנו. עלינו לעשות הכול בכדי שהמזגן יתאים לצורכי הקירור והחימום של הבית הפרטי שלנו או של העסק שלנו ואנחנו צריכים להבטיח כי הוא ייתן את התפוקה הראויה. אם נשים מזגן לא מתאים, הרי שניקלע לבעיה קשה והמזגן לא יקרר או יחמם מספיק ואנו נצטער על כך שרכשנו מזגן לא מתאים וזהו דבר בעל משמעות גדולה.

   

  התאימו את גודל המזגן לחדר שאותו אתם רוצים לקרר

  בכדי להיות בטוחים כי המזגן מתאים לבית או לעסק הפרטי שלנו, אנחנו יכולים לעשות דברים רבים, אך הדבר החשוב ביותר שאותו אנחנו צריכים לעשות הוא להתאים את גודל המזגן לחדר שאותו אנחנו רוצים לקרר או לחמם. אם נקנה מזגן קטן מדי הוא לא יצליח לחמם או לקרר את החדר שבו אנו מתקינים אותו. לעומת זאת אם נקנה מזגן גדול מדי הוא יקרר יותר מדי את החדר או יחמם אותו יותר מדי וזאת בעיה לא פחות חמורה מתת קירור או חימום. על כן אנחנו צריכים להיות בטוחים כי המזגן מתאים לצרכים שלנו.

   

  התייעצו עם איש מקצוע בכדי למצוא את המזגן הטוב ביותר

  בכדי להיות בטוחים כי המזגן מתאים לצרכים שלנו ובכדי להיות בטוחים כי הוא לא קטן מדי או גדול מדי, מה שאנחנו יכולים לעשות זה להתייעץ עם איש מקצוע שייעץ לנו איזה גודל מזגן כדאי לנו לשים בבית. איש מקצוע יכול לסייע לנו רבות לבחור את המזגן הטוב ביותר והוא יעזור לנו רבות להחליט מהו המזגן הכי טוב שהכי מתאים לנו בבית ובעסק.

 • התאמת גודל המזגן לחדר

  התאמת המזגן לצורכי קירור וחימום הבית או העסק

  מזגן הוא מוצר צריכה שכמעט בכל בית בישראל יש אותו. לא ניתן לשרוד קיץ ישראלי ללא מזגן וזו עובדה עליה לא ניתן להתווכח. על כן אין להתפלא כי יותר ויותר אנשים בוחרים לשים מזגנים ולא מוותרים עליהם. הדבר נכון הן לבית פרטי והן לעסק ובכול אחד מהם אנחנו שמים את המזגן האיכותי ביותר. אך כאשר אנחנו שמים מזגן אנחנו צריכים להיות בטוחים כי הוא מתאים לצרכי הקירור או החימום שלנו. עלינו לעשות הכול בכדי שהמזגן יתאים לצרכי הקירור והחימום של הבית הפרטי שלנו או של העסק שלנו ואנחנו צריכים להבטיח כי הוא ייתן את התפוקה הראויה. אם נשים מזגן לא מתאים, הרי שניקלע לבעיה קשה והמזגן לא יקרר או יחמם מספיק ואנו נצטער על כך שרכשנו מזגן לא מתאים וזהו דבר בעל משמעות גדולה.

   

  התאימו את גודל המזגן לחדר שאותו אתם רוצים לקרר

  בכדי להיות בטוחים כי המזגן מתאים לבית או לעסק הפרטי שלנו, אנחנו יכולים לעשות דברים רבים, אך הדבר החשוב ביותר שאותו אנחנו צריכים לעשות הוא להתאים את גודל המזגן לחדר שאותו אנחנו רוצים לקרר או לחמם. אם נקנה מזגן קטן מדי הוא לא יצליח לחמם או לקרר את החדר שבו אנו מתקינים אותו. לעומת זאת אם נקנה מזגן גדול מדי הוא יקרר יותר מדי את החדר או יחמם אותו יותר מדי וזאת בעיה לא פחות חמורה מתת קירור או חימום. על כן אנחנו צריכים להיות בטוחים כי המזגן מתאים לצרכים שלנו.

   

  התייעצו עם איש מקצוע בכדי למצוא את המזגן הטוב ביותר

  בכדי להיות בטוחים כי המזגן מתאים לצרכים שלנו ובכדי להיות בטוחים כי הוא לא קטן מדי או גדול מדי, מה שאנחנו יכולים לעשות זה להתייעץ עם איש מקצוע שייעץ לנו איזה גודל מזגן כדאי לנו לשים בבית. איש מקצוע יכול לסייע לנו רבות לבחור את המזגן הטוב ביותר והוא יעזור לנו רבות להחליט מהו המזגן הכי טוב שהכי מתאים לנו בבית ובעסק.