• מזגן עילי

  מה ההבדל בין סוגי מזגנים?

  לאן מתאים דגם עילי?

  איך משתמשים במזגן כדי לקרר מספר חדרים ובעת ובעונה אחת?

  מזגן הוא אמצעי הקירור והחימום היעיל ביותר עבור הבית, המשרד או החלל התעשייתי. כתוצאה מכך, יש גם סוגים שונים של מזגנים ולא תמיד קל לבחור ביניהם. בפועל, שני השיקולים העיקריים צריכים להיות סוג המזגן והתפוקה שלו. את המידע על תפוקת המזגן מקבלים מתוך המפרט הטכני המפורסם על ידי היצרן, בעוד את ההבדלים בין הסוגים ניתן גם לראות בעיניים.

  כל המזגנים שמתאימים לך
  בבית המזגן מרכזים עבורך תחת קורת גג אחת מגוון דגמים מובילים של פתרונות קירור. נשמח לעזור לך לבחור ביניהם!

  מאפיינים של מזגן עילי
  בכל סוגי המזגנים יש פיצול בין יחידת המדחס והמעבה לבין יחידת המאייד. עם זאת, במזגן רצפתי ועילי מתקינים את המדחס מחוץ לבית ואת המאייד בתוכו – בעוד במזגן מיני מרכזי שתי היחידות צמודות ואף מרוחקות מחלל הבית. כתוצאה מכך, במזגן מסוג עילי או רצפתי האוויר הקר או החם מוזרם מצינורות שמגיעים מהמאייד בחוץ אל פתחי המזגן עצמו, אבל במזגן מיני מרכזי האוויר עובר בתעלות ומוזרם לתוך חלל הפנים באמצעות פתחי אוורור נפרדים.

  התאמת המזגן לסוג החדר
  המאפיינים לעיל הופכים את הדגם הרצפתי והעילי למזגן המועדף בחדרים קטנים ובינוניים. לשם השוואה, הוא פחות יעיל בחלל גדול שבו מומלץ להתקין מזגן מיני מרכזי. כמו כן, בדגם עילי של מזגן ניכרים יתרונות לא פחות משמעותיים ובהם קומפקטיות, חיסכון במקום וגמישות בהתקנה. בפועל, התוצאה היא שהמזגן לעיתים קרובות משולב בעיצוב חלל הפנים ומתכתב עם שאר האלמנטים הדקורטיביים.

  שימוש במזגן לקירור מספר חדרים
  קיימת גם אפשרות להשתמש בדגמים עיליים של מזגנים מסוימים על מנת לקרר מספר חדרים בעת ובעונה אחת. כאן צריך לבחון את ההבדל בין דגם עילי מסוג רב מאייד או מולטי לבין דגם רגיל: אם מדובר במזגן בעל יחידת מדחס חיצונית אחת שמחוברת לכמה יחידות מאייד פנימיות, ניתן יהיה לשלוט במיזוג החדרים השונים ללא צורך בהתקנה מרובה של עוד מדחסים. בסופו של דבר, השאיפה היא להתאים את אופי המיזוג לסוג החלל כדי לחסוך אנרגיה וחשמל.

  בחירת המזגן העילי המתאים לצרכים שלך
  בבית המזגן שומרים לך את הדגמים המוצלחים של המזגנים המובילים. נשמח להסביר לך כיצד לבחור ביניהם ובעת השארת פרטיך באתר נוכל גם לדאוג שאחד הנציגים יחזור אליך עם כל המידע הנחוץ לך לבחירת מזגן עילי שמתאים לצרכיך.

  קרא עוד על
שינוי גודל גופנים
×

  מלאו את הפרטים וקבלו שובר הטבה ישירות לנייד