כתובתנו: מכבים 9, פרדס חנה | טל: 077-9971198 

טכנאי מזגנים

כולם מכירים את תוכנית המצלמה הנסתרת הידועה שבה הכתב הוותיק מחפש “צדיק” בתחומי השירות הטכני של בעלי מקצוע שונים. אחד מתחומי המקצוע הללו, הנתון לצערנו ל”חאפרים” לא מעטים, הוא מקצוע טכנאי המזגנים. אז איך תמצאו “צדיקים” בתחום טכנאי מזגנים?

הסצנה הטלוויזיונית מוכרת לנו כבר עשרות שנים, בגלגולים שונים: מצלמה נסתרת מתעדת את מעשיהם של בעלי מקצוע לא הגונים, הגובים מחירים מופקעים תמורת תיקון שלא נחוץ כלל, או תיקונים שלא נעשו כלל. בעוד אלו גובלים בפלילים, הצרכן נותר חסר אונים ביכולתו לזהות – או, נכון יותר, אי יכולתו לזהות – מי הוא בעל מקצוע הגון ומיהו נוכל.

אין ספק שאחד התחומים המועדים לפורענות בהקשר זה הוא התחום של טכנאי מזגנים. טכנאי מזגנים זה בדיוק אותו סוג של תחום טכני שלרוב הציבור אין שום הבנה בו, ולמעשה אנו תלויים הן באבחנה והן בביצוע של בעל המקצוע, שצריך לזהות את הבעיה ולפתור אותה במחיר הוגן.

אז איך מוצאים טכנאי מזגנים שהוא גם מומחה וגם “צדיק”? הנה כמה שני טיפים חשובים:

טכנאי מזגנים: תעודות הכשרה ולימוד

בשוק הרווי של טכנאי המזגנים תוכלו למצוא שני סוגים של טכנאי מזגנים: כאלו שהם עצמאיים לגמרי, וכאלו המסונפים לחברות או מותגים מוכרים.

למרות שאין צורך לשלול לגמרי אלו העצמאיים, ניתן לומר כאמירה כללית כי אלו המסונפים לחברות או מותגים בדרך כלל עוברים הכשרות רבות וכי החברות הללו מקפידות להעסיק אנשי מקצוע אמינים כדי שאמינותן שלהן לא תיפגע.

כל זה לא אומר שצריך ללכת כעיוור אחר המותג או החברה המוכרת. יש טכנאי מזגנים עצמאיים רבים שהם הגונים מאוד, ואף יתנו לכם שירות טוב יותר וזול יותר ביחס לזה של טכנאי מזגנים נציגי החברות והמותגים.

גם מאלו וגם מאלו חשוב לדרוש לראות תעודות הכשרה, לימוד והשתלמויות, עם דגש על הכשרה בתיקון סוג ומותג המזגן שברשותכם.

טכנאי מזגנים: המלצות

חשוב מאוד לקבל המלצות מלקוחות עבר של כל טכנאי מזגנים שאתם שוקלים להזמין לביתכם. בקשו ממנו לספק לכם מכתבי תודה, אם ישנם ברשותו, ואף פרטי התקשרות עם הלקוחות הללו כדי לשוחח איתם ולקבל את חוות דעתם.

דרך אחרת לעשות זאת היא שימוש ברשת האינטרנט והרשתות החברתיות. בקשו בקבוצת התושבים היישובית המלצות על טכנאי מזגנים, ובדרך כלל תמצאו כמה שמות עם ממליצים רבים יותר מאחרים. ברשת החברתית תוכלו גם לשוחח על טכנאי מזגנים כזה או אחר, ולקבל תמונה בהירה יותר של אופי השירות שהוא מספק ואיכותו.

    השאירו פרטים

    וטכנאי מזגנים יצור איתכם קשר

    מעדכן…
    • אין מוצרים בסל הקניות.